Na této stránce najdete výběr referencí od zákaznic, které si u nás půjčily nebo koupily svatební šaty.
Posílají nám fotografie zachycující jejich nejšťastnější den spolu se slovy chvály. Jsme za ně moc rádi, jsme potěšeni, že byly s našimi službami spokojené.

Nevěsta Michaela

Krásný den, chtěla bych ještě jednou poděkovat za nádherné šaty Domingo, které jsem si oblékla ve svůj svatební den. Tyhle šaty byly mé vysněné a když jsem zjistila, že jsou ve vašem salonu, neváhala jsem ani sekundu. Užila jsem si je na maximum. Vydržela jsem v nich až úplně do konce – aby ne, když byly vysněné 🙂 Děkuji, že jsem se díky vám cítila jako princezna. Ženich ze mě nemohl spustit oči a při prvním setkání ukápla i slzička – a to je co říct 🙂 Ale hlavně moc děkuji za váš milý, vstřícný, lidský a profesionální přístup. Péče o nevěstu na 1*. Přeji vám spoustu spokojených zákaznic jako jsem byla já.

Nevěsta Karolína

Děkuji Vám za vstřícný přístup při našich setkáních. Měla jsem od Vás ty nejkrásnější svatební šaty, které jsem jen mohla mít a také díky za zapůjčení svatebních dekorací.

Nevěsta Petra

Moc vám děkuji za velkou pomoc při výběru mých svatebních šatů. Šaty byly přesně upraveny na míru a všichni je doteď moc chválí. Ještě jednou díky celému kolektivu salónu Paris za trpělivost při výběru i následných úpravách, přístup k nevěstám, jaký máte vy, není všude samozřejmostí. Přeji mnoho spokojených nevěst a ať se vám jen daří!!!

Nevěsta Vendula

Chtěla bych vám touto cestou poděkovat za super přístup celého obsluhujícího týmu. Paní mi pomohly s výběrem, poskytly super rady a šaty byly upravené přesně na míru. Šaty byly úžasné, a tak pohodlné, že jsem v nich vydržela až do konce (málem až do rána, ach ty zapeklité knoflíčky... :-)) Hlavně jsem se v nich líbila sama sobě a o to ve svatební den jde. Jsem ráda, že jsem si vybrala šaty právě z vašeho salonu.

Nevěsta Marcela

Přeji krásný den celému Vašemu týmu.
Ještě jednou bych Vám moc chtěla poděkovat za pomoc s výběrem mých svatebních šatů. Lépe jsem si opravdu vybrat nemohla. Šaty se všem moc líbily, byly opravdu krásné. Cítila jsem se jako princezna a to i díky Vám. Holé záda byly plus. Všechny jste byly milé, ohleduplné a dokázaly jste poradit. Moc děkuji, určitě Vás ráda doporučím.

Nevěsta Veronika

Dodatečně ještě jednou děkuji za velmi příjemný přístup a zapůjčení nádherných šatů. Šaty byly naprosto úžasné. Všem se moc líbily.

Nevěsta Maruška

Děkuji vám za úžasné svatební šaty Lavin, které jsem si měla možnost u vás půjčit. Cítila jsem se v nich jako princezna, byly pohodlné, skvěle se v nich tančilo a svatební hosté mi je velmi chválili. Děkuji vám také za velmi hezký přístup, trpělivost a ochotu při zkoušení. Přeji vám hezké dny a jen tak dál...

Nevěsta Simona

Touto cestou bych velice ráda poděkovala salonu Paris za půjčení pohádkových šatů pro mě nevěstu a naše děti, za skvělý profesionální přístup, výbornou komunikaci, rychlou a super úpravu šatů... Děkuji, že jsem mohla být a hlavně se cítit jako princezna.
Děvčata, jste nejlepší!

Manželé Krusberští

Děkujeme moc za šaty a posíláme pár fotek. I přesto, že šaty jsme si vysnila a vybrala, tak nakonec jsem musela šaty vyměnit, a to z důvodu bříška, kde roste miminko a do prvních šatů jsem nevlezla. Moc jsem si to oplaka, ale nakonec den byl nádherný. Nakonec se mi líbily mnohem více. Moc děkuji kolektivu salonu Paris za perfektní přístup a ochotu. I díky nim jsem změnu šatů zvládla. Nechala jsem si poradit a nelituji.

Nevěsta Štěpánka

Moc vám děkuji. Bylo mi ctí vynést tak nádherné šaty.

Nevěsta Eva

Moc děkuji za vstřícný a špičkový přístup vašeho salónu. Šaty byly kouzelné včetně závoje i kožíšku. Komunikace s Vámi na jedničku. Můžu všem jen vřele doporučit. Děkuji, že i Vy jste se velmi podíleli na mém perfektním dni.

Manželé Adam a Adéla

Od naší krásné svatby už sice nějaký ten pátek uběhl, nicméně na ten den se nazapomíná. Vybrala jsem si ve Vašem salónu nádherné šaty, ve kterých jsem se cítila jako princezna. Byla jsem velice spokojená s Vašimi službami a vše proběhlo hladce a v klidu. Děkujeme.

Manželé Markéta a Vláďa

Děkujem svatebnímu salónu Paris za perfektní služby a moc milou obsluhu. Dámy přesně ví, co a jak dělat. Poradily a přesně věděly, který typ šatů dané nevěstě bude slušet. Měla jsem zapůjčené šaty Lavin, ve kterých jsem se cítila jako opravdová princezna, ani v pozdních nočních hodinách se mi ještě nechtěly sundávat. Do teď slyším, že krásné šaty, odkud byly a tak... Také jsem ocenila velmi velký výběr svatebních dekorací. Přeju Vám hodně spokojených zákaznic, mé veliké doporučení určitě máte.

Nevěsta Zuzana

Dne 9. 9. 2017 proběhl můj svatební den, byl úžasný a i díky vaším šatům nezapomenutelný. Chtěla bych vám moc poděkovat za nádherné šaty, ve kterých jsem se cítila úžasně. Také bych vám chtěla poděkovat za perfektní přístup při zkoušení šatů, za ochotu a vytrvalost. Všechny zkoušky jsem si užila stejně jako svatební den. Přikládám pár fotek pro ostatní nevěsty, aby věděly, že půjčit si šaty u vás se opravdu vyplatí!!!

Chcete nám také napsat referenci a poslat fotografie ze své svatby?

Rádi vaše zaslané fotografie zveřejníme a ukážeme, jak vám to ve svatební den slušelo.

Napsat zákaznickou referenci

Zásady ochrany osobních údajů