Na této stránce najdete výběr referencí od zákaznic, které si u nás půjčily nebo koupily svatební šaty.
Posílají nám fotografie zachycující jejich nejšťastnější den spolu se slovy chvály. Jsme za ně moc rádi, jsme potěšeni, že byly s našimi službami spokojené.

Chcete nám také napsat referenci a poslat fotografie ze své svatby?

Rádi vaše zaslané fotografie zveřejníme a ukážeme, jak vám to ve svatební den slušelo.

Napsat zákaznickou referenci

  Nahrávat je možné fotografie ve formátu .jpg nebo .jpeg, doporučená velikost je do 1 MB.

  Nevěsta Markéta

  Půjčovala jsem si ve Vašem salónu svatební šaty Ares. Sklidily velký úspěch 🙂

  Nevěsta Renata

  V salónu jsem byla naprosto spokojená. Zkouška proběhla skvěle. Měla jsem možnost si vyzkoušet několik druhů šatů a dokonce i róby, které si vyzkoušíte třeba jednou v životě. Nakonec, ale stejně vyhrály šaty, které jsem si vyhlídla už na internetu. Šaty Salome byly naprosto úchvatné a tak lehoučké, až jsem byla překvapená. Cítila jsem se jako princezna a myslím si, že fotky to jen potvrzují. Když budu mít možnost Váš salón někomu doporučit, udělám to bez váhání. Moc děkuji za Váš úžasný přístup. Jste prostě skvělé.

  Nevěsta Jolana

  Šaty byly opravdu dokonalé a přesně podle mých představ. Cítila jsem se v nich opravdu jako princezna. Líp jsem si vybrat nemohla, prostě dokonalost sama.

  Nevěsta Lucie

  Při výběru svatebních šatů jsem vyzkoušela opravdu hodně salonů a svatebních šatů, ale ani jedny nebyly podle představ. Až když jsem přišla do svatebního salonu Paris v Ostravě, úplně jsem se zamilovala do svatebních šatu Anouk. Padly mi perfektně a já věděla, že to jsou ony!
  Ve svatební den jsem se opravdu cítila jako princezna, splnilo to nadmíru mé očekávání. Šaty sklidily hodně pochval a já se v nich cítila krásně a výjimečně. Nemůžu zapomenout na pohled mého již manžela, který pořád dokola opakoval, že jsem nádherná. Vydržela jsem v nich celý den, když jsem chtěla tančit, vlečku jsem si připnula.
  Ještě jednou bych chtěla poděkovat celému týmu svatebního salonu Paris za profesionální a vstřícný přístup a samozřejmě za půjčení nejkrásnějších šatů.
  Všem vřele doporučuji!

  Nevěsta Zuzka

  Jsem ráda, že jsem si zvolila Váš salon, svatební šaty měly velký úspěch. Byli jste moc příjemní a ochotní ve všem. Moc děkuji.

  Nevěsta Zuzana

  Děkuji Vám za půjčení překrásných svatebních šatů Lavin, které mě naprosto nadchly a zároveň byly tak praktické, vzhledem ke kojení našeho Honzíčka. Náš den byl i díky vašemu přístupu v salonu naprosto skvělý a dokonalý. V šatech jsem se cítila naprosto božsky. Ještě jednou děkuji a doporučuji vás dalším nevěstám.

  Nevěsta Lucie

  Toutou cestou bych chtěla poděkovat celému kolektivu svatebního salónu PARIS. Váš svatební salón byl jediný, který jsem navštívila. První šaty, jménem Malaga, co jsem vyzkoušela byly ty pravé, pro mě prostě TOP pohádkové. Samozřejmě jsem vyzkoušela ještě další dvoje, ale vrátila jsem se k těm prvním a bylo rozhodnuto. Můj velký den byl díky šatům Malaga dokonalý, šaty byly úžasné a obdivované a za to velké díky celému kolektivu salónu PARIS. Vřele doporučuji, byla jsem velice spokojená se službami vašeho salónu.

  Nevěsta Táňa

  Tímto bych celému salonu Paris ráda poděkovala za zapůjčení svatebních šatů Celine. Děkuji za trpělivost, ochotu, domluvu a skvělý přístup. I přes nutnost přesunutí svatby na jiný termín jsem Vám vděčná, že jste mi vyšli ve všem vstříc. Šaty byly dokonalé, seděly, nikde netlačily, a dostaly od všech zasloužený obdiv. Stejně jako dlouhý závoj, který jste mi k šatům vybrala, dalo se s ním i perfektně pracovat během focení.
  Jde opravdu poznat, že svou práci děláte srdcem a přeji Vám mnoho spokojených nevěst.

  Nevěsta Markéta

  Velice děkuji za vaše služby a velice milý a profesionální přístup. Ve vašich šatech jsem se cítila moc hezky. Svatební den jsem si díky nim užila na 100 %. Nádherný závoj byl jen třešničkou na dortu! Domnívám se, že jste jeden z mála salónů s takto profesionálním přístupem.
  Takže ještě jednou díky!!!

  Nevěsta Eliška

  Byli jsme s Vašimi službami naprosto spokojeni 🙂 Dámy v salonu Paris byly velmi ochotné a milé a nabídka šatů byla v rámci Ostravy unikátní. Rozhodně doporučujeme 🙂

  Nevěsta Veronika

  Děkuji celému týmu za naprosto skvělou asistenci při výběru svatebních šatů. Svatební šaty jsem si vybrala již během první zkoušky a byly to ty pravé!!! Díky Vašemu vřelému a profesionálnímu přístupu jsem se pokaždé cítila ve Vašem salonu velmi příjemně. Ve svatební den jsem se v šatech Ariel Rosa Clará cítila opravdu jedinečně, krásně, žensky! Šaty byly překrásné!!! Velmi ráda Váš salon doporučím dále!

  Nevěsta Eliška

  Moc Vám děkuji za laskavý přístup a možnost mít na sobě něco tak příjemného jak šaty z Vašeho salonu.

  Nevěsta Eva

  Díky za půjčení nádherných šatů Salome z Vašeho salónu. Šaty se všem velmi líbily a udělali jsme, doufáme, dobrou reklamu.

  Nevěsta Nikola

  Moc děkuji milým paním ze svatebního salonu Paris za jejich ochotu, trpělivost a rady při výběrů mých vysněných svatebních šatů a především za to, že díky nim jsem se mohla v náš den cítit jako princezna. A to nejen kvůli vzhledu šatů, ale také díky kvalitě materiálu a propracovanosti do nejmenších detailů. Děkuji, že jsem si mohla vybrat právě u Vás! ♥

  Nevěsta Anna

  Zapůjčila jsem si svatební šaty Lavin v salonu Paris. Můžu říct, že lepší volbu jsem nemohla udělat.
  Na svatebním veletrhu v Ostravě mě oslovila krásná přehlídka svatebních šatů z Paris. Tam jsem věděla, že moje vysněné šaty jsou právě v tomto salonu. Proto jsem neváhala a vydala jsem se do salonu Paris v Ostravě. Sice na mou malou postavu moc šatů k výběru nebylo, ale i tak jsem našla ty pravé svatební šaty. Všechny paní se k nám chovaly moc hezky a opravdu výborně nám poradily. Našla jsem dokonce i svůj vysněný závoj, díky kterému jsem si připadala jako princezna 🙂 Šaty byly krásné tím, jak se odlišovaly od ostatních tuctových šatů a tím si mě získaly. Všichni na svatbě chválily svatební šaty tak i závoj a já jsem věděla, že jsem se nemohla rozhodnout lépe. Určitě všem budu doporučovat váš salon. Děkuji a přeji jen samé spokojené zákaznice 🙂

  Nevěsta Michala

  Vše bylo perfektní a o šatech jsem ani nevěděla. Byly přesně takové, jaké jsem sháněla. Moc děkuji a přeji hodně spokojených nevěst 🙂

  Nevěsta Veronika

  Moc děkuji za půjčení, šaty každý chválil a já bych si je nejraději nechala napořád. Každé nevěstě můžu jen doporučit! A moc děkuji za skvělý servis, ochotu pracovnic a za mě jste nejlepší salon, který v Ostravě je. A to jsem jich s kamarádkami už dost obešla! 🙂

  Nevěsta Michaela

  Krásný den, chtěla bych ještě jednou poděkovat za nádherné šaty Domingo, které jsem si oblékla ve svůj svatební den. Tyhle šaty byly mé vysněné a když jsem zjistila, že jsou ve vašem salonu, neváhala jsem ani sekundu. Užila jsem si je na maximum. Vydržela jsem v nich až úplně do konce – aby ne, když byly vysněné 🙂 Děkuji, že jsem se díky vám cítila jako princezna. Ženich ze mě nemohl spustit oči a při prvním setkání ukápla i slzička – a to je co říct 🙂 Ale hlavně moc děkuji za váš milý, vstřícný, lidský a profesionální přístup. Péče o nevěstu na 1*.

  Přeji vám spoustu spokojených zákaznic jako jsem byla já.

  Nevěsta Karolína

  Děkuji Vám za vstřícný přístup při našich setkáních. Měla jsem od Vás ty nejkrásnější svatební šaty, které jsem jen mohla mít a také díky za zapůjčení svatebních dekorací.

  Nevěsta Petra

  Moc vám děkuji za velkou pomoc při výběru mých svatebních šatů. Šaty byly přesně upraveny na míru a všichni je doteď moc chválí. Ještě jednou díky celému kolektivu salónu Paris za trpělivost při výběru i následných úpravách, přístup k nevěstám, jaký máte vy, není všude samozřejmostí. Přeji mnoho spokojených nevěst a ať se vám jen daří!!!

  Nevěsta Vendula

  Chtěla bych vám touto cestou poděkovat za super přístup celého obsluhujícího týmu. Paní mi pomohly s výběrem, poskytly super rady a šaty byly upravené přesně na míru. Šaty byly úžasné, a tak pohodlné, že jsem v nich vydržela až do konce (málem až do rána, ach ty zapeklité knoflíčky... :-)) Hlavně jsem se v nich líbila sama sobě a o to ve svatební den jde. Jsem ráda, že jsem si vybrala šaty právě z vašeho salonu.

  Nevěsta Marcela

  Přeji krásný den celému Vašemu týmu.
  Ještě jednou bych Vám moc chtěla poděkovat za pomoc s výběrem mých svatebních šatů. Lépe jsem si opravdu vybrat nemohla. Šaty se všem moc líbily, byly opravdu krásné. Cítila jsem se jako princezna a to i díky Vám. Holé záda byly plus. Všechny jste byly milé, ohleduplné a dokázaly jste poradit. Moc děkuji, určitě Vás ráda doporučím.

  Nevěsta Veronika

  Dodatečně ještě jednou děkuji za velmi příjemný přístup a zapůjčení nádherných šatů. Šaty byly naprosto úžasné. Všem se moc líbily.

  Nevěsta Maruška

  Děkuji vám za úžasné svatební šaty Lavin, které jsem si měla možnost u vás půjčit. Cítila jsem se v nich jako princezna, byly pohodlné, skvěle se v nich tančilo a svatební hosté mi je velmi chválili. Děkuji vám také za velmi hezký přístup, trpělivost a ochotu při zkoušení. Přeji vám hezké dny a jen tak dál...

  Nevěsta Simona

  Touto cestou bych velice ráda poděkovala salonu Paris za půjčení pohádkových šatů pro mě nevěstu a naše děti, za skvělý profesionální přístup, výbornou komunikaci, rychlou a super úpravu šatů... Děkuji, že jsem mohla být a hlavně se cítit jako princezna.
  Děvčata, jste nejlepší!

  Manželé Krusberští

  Děkujeme moc za šaty a posíláme pár fotek. I přesto, že šaty jsme si vysnila a vybrala, tak nakonec jsem musela šaty vyměnit, a to z důvodu bříška, kde roste miminko a do prvních šatů jsem nevlezla. Moc jsem si to oplaka, ale nakonec den byl nádherný. Nakonec se mi líbily mnohem více. Moc děkuji kolektivu salonu Paris za perfektní přístup a ochotu. I díky nim jsem změnu šatů zvládla. Nechala jsem si poradit a nelituji.

  Nevěsta Štěpánka

  Moc vám děkuji. Bylo mi ctí vynést tak nádherné šaty.

  Nevěsta Eva

  Moc děkuji za vstřícný a špičkový přístup vašeho salónu. Šaty byly kouzelné včetně závoje i kožíšku. Komunikace s Vámi na jedničku. Můžu všem jen vřele doporučit. Děkuji, že i Vy jste se velmi podíleli na mém perfektním dni.

  Manželé Adam a Adéla

  Od naší krásné svatby už sice nějaký ten pátek uběhl, nicméně na ten den se nazapomíná. Vybrala jsem si ve Vašem salónu nádherné šaty, ve kterých jsem se cítila jako princezna. Byla jsem velice spokojená s Vašimi službami a vše proběhlo hladce a v klidu. Děkujeme.

  Manželé Markéta a Vláďa

  Děkujem svatebnímu salónu Paris za perfektní služby a moc milou obsluhu. Dámy přesně ví, co a jak dělat. Poradily a přesně věděly, který typ šatů dané nevěstě bude slušet. Měla jsem zapůjčené šaty Lavin, ve kterých jsem se cítila jako opravdová princezna, ani v pozdních nočních hodinách se mi ještě nechtěly sundávat. Do teď slyším, že krásné šaty, odkud byly a tak... Také jsem ocenila velmi velký výběr svatebních dekorací. Přeju Vám hodně spokojených zákaznic, mé veliké doporučení určitě máte.

  Nevěsta Zuzana

  Dne 9. 9. 2017 proběhl můj svatební den, byl úžasný a i díky vaším šatům nezapomenutelný. Chtěla bych vám moc poděkovat za nádherné šaty, ve kterých jsem se cítila úžasně. Také bych vám chtěla poděkovat za perfektní přístup při zkoušení šatů, za ochotu a vytrvalost. Všechny zkoušky jsem si užila stejně jako svatební den. Přikládám pár fotek pro ostatní nevěsty, aby věděly, že půjčit si šaty u vás se opravdu vyplatí!!!

  Chcete nám také napsat referenci a poslat fotografie ze své svatby?

  Rádi vaše zaslané fotografie zveřejníme a ukážeme, jak vám to ve svatební den slušelo.

  Napsat zákaznickou referenci

   Nahrávat je možné fotografie ve formátu .jpg nebo .jpeg, doporučená velikost je do 1 MB.