Je potřeba se na zkoušení svatebních šatů objednat?

Pokud chcete přijít k nám do salonu vybírat si svatební šaty, doporučujeme se předem objednat. Garantujeme Vám, že nebudete čekat a budeme se Vám moci věnovat. Na sobotní zkoušení je objednání nezbytností, protože míváme plno. Na druhou stranu očekáváme od objednaných zákaznic, že se v uvedený čas dostaví nebo termín v dostatečném předstihu zruší. Objednávejte se pouze telefonicky.

Jak dlouho zkoušení trvá a platí se nějaké poplatky?

Zkoušení trvá asi  60-90 minut. U nás se za zkoušení ještě stále neplatí, ale očekáváme, že naše služby nebudou zneužívat zákaznice, které jen hledají styl pro ušití svých šatů. Od toho je poradenství švadleny, která vám bude svatební šít. Potřebujete-li delší čas, objednejte si VIP servis.

Co je to VIP servis, který nabízíte?

Tento servis nabízíme nevěstám, které si chtějí výběr šatů užít s veškerým komfortem. Během této služby se věnujeme nevěstě 120 minut, připraveno je občerstvení jako chlebíčky, dortíky, koláčky, sekt. VIP servis je potřeba objednat min. dva dny předem a stojí 790 Kč.

Co si vzít s sebou k výběru šatů?

Na zkoušení si vezměte s sebou boty s podpatkem stejné výšky, jaký budete mít v den svatby (můžou být jakékoli barvy), vhodné spodní prádlo (podprsenku typu bardot) a dobrou náladu 🙂

Můžu si vzít k výběru šatů někoho­ s sebou?

Samozřejmě si vezměte s sebou doprovod, který vás zná a poradí vám. Obvykle to bývá svědkyně, maminka, sestra případně i nastávající tchyně nebo nejlepší kamarádky. Skupinka šesti kolegyň z práce není nejlepší řešení.

Jaké jsou ceny pronájmu?

Ceny pronájmu svatebních šatů jsou 6.000-15.000 Kč dle modelu. Průměrná cena bývá kolem 10.000 Kč.

Na jak dlouhou dobu šaty půjčujete?

Standardně se šaty půjčují od pátku do pondělí, ale dle domluvy lze vydat šaty dříve například od středy nebo čtvrtku. Pronájem na delší dobu  je možný dle osobní domluvy.

Pokud je nutná úprava šatů, kdy přijdu na krejčovskou zkoušku?

Šaty jsou upravovány v týdnu vaší svatby, ne dříve. Termín krejčovské zkoušky si s vámi domluvíme při závazné rezervaci šatů.

Jak je to s ušpiněním šatů na svatbě?

V ceně půjčovného se počítá s běžným ušpiněním – prachem na sukni a vlečce, make-upem, drobnými skvrnami například od trávy, lze vyčistit i polití alkoholem, vínem. Za nadměrně zašpiněné šaty (hnědé až černé na vlečce i sukni, barevnými skvrnami) se účtuje poplatek 500-1500 Kč dle rozsahu ušpinění.

Jsem hodně nerozhodná. Co když si vyberu šaty a pak je budu chtít vyměnit?

Do jednoho měsíce lze šaty jedenkrát bezpaltně vyměnit za jakýkoli model, který bude volný na váš termín.

Platí se při rezervaci šatů nějaký poplatek?

Při závazné rezervaci se platí 50 % z celkové ceny. U nás lze platit pouze hotově.

Vyčistíte a upravíte i moje vlastní šaty?

Pokud máte koupené nebo ušité svatební šaty a potřebujete je před svatbou nebo po svatbě vyčistit popřípadě i upravit, doneste je k nám. Čištění šatů je naší specializací a umíme to nejlépe. Kvůli stanovení ceny za čištění je třeba donést šaty osobně. Ceny jsou od 800 Kč výše.