Aktuality

Čištění, žehlení a úpravy vašich svatebních a společenských šatů

Čištění, žehlení a úpravy vašich svatebních a společenských šatů

Jako jediní nabízme službu čištění, vybělení, žehlení a úpravy na míru vašich donesených svatebních nebo společenských šatů a také závojů. Proč donést šaty nebo závoj raději k nám než do klasické čistírny? Jelikož máme s čištěním a úpravami více než 20leté zkušenosti. Garantujeme, že vaše svatební i společenské šaty budou krásně čisté a voňavé pro váš velký den. V čistírnách čistí šaty chemicky a to způsobuje šedivý nádech. Také perličky a flitry po tomto chemickém čištění zežloutnou nebo se rozpustí. Naše metoda čištění je šetrná, vyčistíme i drobné flíčky. Šaty i z toho nejjemnějšího tylu krásně vyžehlíme.

Bez dobré úpravy ani ty nejhezčí a nejkvalitnější šaty nebudou vypadat na nevěstě hezky. Šaty musí sednout jako ulité, a to u nás umíme. Upravíme je podle vašeho přání, zhotovíme a přišijeme ramínka. Pokud jste přibrala, šaty vám povolíme nebo přešijeme zip na šněrování.

Ceny za nabízené služby jsou od 500 Kč podle náročnosti modelu. Pro nacenění služby je nutné vždy šaty přinést do salonu, abychom je viděli. Nelze sdělit cenu e-mailem ani po telefonu, dokud šaty neuvidíme.